Ar esate pilnametis?

Svetainėje pateikiama erotinio pobūdžio informacija. Tai skirta tik 18 metų ir vyresniems lankytojams.

WWW.ADOMASirIEVA.LT TAISYKLĖS

1. Bendrosios nuostatos

Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo  ir Pardavėjo tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje (toliau – “el.parduotuvė”). Visi pirkėjai, atliekantys registracijos ar pirkimo veiksmą pripažįsta, jog yra sulaukę 18m amžiaus bei susipažinę ir sutinka su šiomis taisyklėmis.

2. Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymas

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai pirkėjas elektroninėje parduotuvėje, suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su parduotuvės taisyklėmis, paspaudžia mygtuką “Užsakyti”. Kiekviena sutartis sudaryta tarp pirkėjo ir pardavėjo yra saugoma el. parduotuvėje. Pirkėjas registruodamasis ar suvesdamas duomenis pirkimo metu patvirtina, jog pirkėjui yra 18 ir daugiau metų.

3. Pirkėjo teisės

Pirkėjas turi teisę pirkti prekes el.parduotuvėje šių taisyklių  nustatyta tvarka. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių bei pirkimo – pardavimo sutarties su el.parduotuve per 7 dienas, išskyrus atvejus, kai sutartis sudaryta dėl: garso, vaizdo kūrinių, programinės įrangos, spaudos, erotinių prekių, lubrikantų, erotinės aprangos ir avalynės ar panašiai tiekimo (pilnas sąrašas pateikiams žemiau).

4. Pirkėjas įsipareigoja

Pirkėjas privalo priimti užsakytas prekes ir už jas atsiskaityti sutartą sumą. Jeigu pasikeičia pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, pirkėjas privalo nedelsiant juos atnaujinti. Jei pirkėjas, prekių pristatymo metu, be svarbių priežasčių atsisako priimti prekes, pirkėjas privalo padengti prekių pristatymo išlaidas ir sumokėti 14.48€ / 50 Lt baudą įskaitant tai kaip pristatymo ir administravimo išlaidas. Pirkėjas naudodamasis el.parduotuve, sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis  privalo jų laikytis.
 Nutraukinat pirkimo sutartį po prekės pristatymo per 7 (septynias) dienas Pirkėjas įsipareigoja grąžinti visas pristatymo išlaidas. Siuntimo kainų kaštai nurodyti adresu: https://www.lpexpress.lt/index.php?cl=basket&type=2
Taip pat privaloma kompensuoti kitas siuntėjo išlaidas susijusias su prekės apmokėjimu bei pristatymu kurie būna nuskaičiuojami atliekant pervedimus už prekes. 

 Nutraukiant pardavimo sutartį Pirkėjas privalo pranešti Pardavėjui apie sutarties nutraukimą ne tik elektroniniu būdu, bet ir pranešant telefonu, kad būtų galima užtikrinti įstatymo numatytus terminus. 

DĖMESIO, SVARBU! Užsakant prekes išperkamuoju mokesčiu:
Dėl melagingų užsakymų prevencijos, parduotuvė pasilieka teisę iš pirkėjo pareikalauti (LR įstatymų numatyta tvarka) gražinti su užsakymu susijusias išlaidas: PVM, transportavimo iš tiekejo šalies išlaidas, transportavimo į tiekejo šalį išlaidas (jei nusprendžiama grąžinti prekę atgal), transportavimo pirkėjui ir grąžinimo išlaidas.
Parduotuvė taip pat pasilieka sau teisę viešai publikuoti nesąžiningų pirkėjų vardus, pavardes ir kt. duomenis ( el.pašto adresus bei tel.numerius, adresus ir t.t.). Visa tai gali būti daroma norint apsaugoti kitus pirkėjus bei pardavėjus nuo nesąžiningų ar nepatikimų pirkėjų veikos.


SVARBU: prieš gražinant kokybiškas prekes, prašome pasidomėti, ar prekė nepatenka į negrąžinamų prekių sąrašą.
Nuoroda: http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=141450

5. Pardavėjo teisės

Jei Pirkėjas bando pakenkti el parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, Pardavėjas gali be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti Pirkėjo galimybes naudotis el.parduotuve arba panaikinti Pirkėjo registraciją. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, gali laikinai arba iš viso nutraukti el.parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešę Pirkėjui. Pardavėjas gali vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas. Parduotuvėje atvaizduojamos prekės gali keistis savo išvaizda (spalva, užrašai ir pan.) tačiau modelis ir duomenys privalo būti kaip nurodyta.
 Pardavėjas gali atsisakyti priimti užsakymą, parduoti prekes Pirkėjui, jei pastarasis nustatomas kaip nepatikimas klientas.

6. Pardavėjo įsipareigojamas

Sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes nurodytu adresu ir per sutartą pristatymo laikotarpį. Pardavėjas susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką prekę. Jei pirkėjas atsisako priimti prekės analogą, grąžinti sumokėtus pinigus per 72 valandas (darbo dienomis) jeigu Pirkėjas atliko išankstinį apmokėjimą.
 
7. Prekės

Prekių spalvos paveiksliukuose  gali skirtis nuo tikrų prekių (atspalviais).
Prekių aprašymai yra tik subjektyvi tiekėjų pateikiama nuomonė, kuri vertinama pagal tik tiekejams žinomus kriterijus.

8. Prekių pristatymas


 Prekes pristato Pardavėjas. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su Parduotuvės įgaliotu ar kurjerių tarnybos atstovu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius Sąskaitoje – faktūroje yra laikoma kad siunta yra perduota. Pastebėję siuntos pažeidimą, Jūs siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.
 Perkant bet kokias prekes virš 100€ (akcijos prekėms ši suma netaikoma) yra laikoma, kad pristatymo kaina įskaičiuota į prekės kainą ir galima pasirinkti nemokamo pristatymo būdą. Nemokamo skiuntimo taisyklė negalioja akcijinėms prekėms ar pritaikius individualias nuolaidas.   Plačiau apie pristatymus ir terminus..

9. Daiktų grąžinimas, įmokų grąžinimas

Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas, originalioje pakuotėje. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Pardavėjas daikto grąžinimui gali nepriimti. Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.  Pirkėjui nusprendus nutraukti sutartį ir pranešus apie tai Pardavejui, Pirkėjas negali naudotis preke nuo pranešimo išsiuntimo datos. Jei tai intymios higienos prekės, gražinti galima TIK NEPAŽEISTOJE PAKUOTĖJE (NEATPLEŠTA) išskyrus broko atveju.Pranešimo išsiuntimo data ir laikas nustatomas pagal Pirkėjo pranešimo išiuntimo laiką. Jei nustatoma, kad prekė buvo vartota (naudota) po pranešimo išiuntimo, Pardavėjas gali atsisakyti patenkinti sutarties nutraukimo prašymą.  Prekes grąžina Pirkėjas savo transportu Pardavėjo nurodytu adresu. Jei pirkėjas neturi galimybės pristatyti gražinamos prekės pardavėjui (pvz. iš kito miesto), Pardavėjas turi teisę nusiūsti kompetetingą atstovą prekės priėmimui ir būklės įvertinimui. Šiuo atveju, Pirkėjas sumoka visas su atstovo atsiuntimo susijusias išlaidas. Kai grąžinama parduota nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju kai Pardavėjas neturi analogiškos prekės, yra grąžinami Pirkėjo sumokėti pinigai. Grąžinant prekę be defektų, siuntimo išlaidos (jei tokios yra) negražinamos.

DĖMESIO!  Visi be išimties erotiniai batai, bateliai ir kita avalynė NEGRĄŽINAMI išskyrus atvejus jei pristatyta avalynė yra nekokybiška.

Grąžindamas prekes pirkėjas pristato pardavėjui savo sąskaita. 

Pirkėjo reikalavimas NETENKINAMAS reikalaujant pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl šių taisyklių 3 ir 4 punktuose nurodytų priežasčių.

Pirkėjui apmokėjus už prekes bet pageidaujant atšaukti užsakymą prieš prekių pristatymą (pakeitus pirkimo ketinimus ar panašiai), Pardavėjas pasilieka teisę grąžinti įmoką atgal į mokėtojo sąskaitą atskaičius įmokos gavimo bei grąžinimo mokesčius, kurie priklauso nuo banko. Mokesčiai negali būti didesni nei yra/buvo sumokami. 

NEGRĄŽINAMŲ PREKIŲ SĄRAŠAS 

- parfumerijos, kosmetikos ir tualetinius preparatus susijusius su asmens higiena (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 33.03 - 33.07),
fotografijos ir kinematografijos prekes (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 37.00),
spausdintas knygas, reprodukcijas ir kitus poligrafijos pramonės dirbinius (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 49.00),
megztus vyriškus, berniukų, moteriškus arba mergaičių apatinius drabužius (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 61.07 - 61.09)
- pėdkelnes, kojines, puskojines ir kitus panašius dirbinius (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 61.15)
siūtus vyriškus, berniukų, moteriškus arba mergaičių apatinius marškinius, naktinius marškinius, pižamas ir panašius dirbinius (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 62.07 - 62.08),
liemenėles, juosmenis, korsetus ir panašius dirbinius (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 62.12), 
- mašinas ir mechaninius įrenginius (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 84.00), 
- elektros mašinas ir įrenginius, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 85.00),
optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisus ir aparatus (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 90.00), 
- laikrodžius (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 91.00),
baldus, patalynės reikmenis, šviestuvus (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 94.00), 
- žaislus, žaidimus, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 95.00, išskyrus 95.06 - 95.07).

10. Atsakomybė

Pirkėjas yra visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių duomenų registracijos formoje, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius. Pirkėjas atsako už veiksmus, atliktus naudojantis el.parduotuve. Pirkėjas atsako už registracinių duomenų perdavimą trečiosioms šalims. Jeigu trečiosios šalys naudojasi Pirkėjo registraciniais duomenimis, už trečiosios šalies atliktus veiksmus atsako Pirkėjas. Pardavėjas neatsako už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per Pardavėjo el.parduotuvėje esančias nuorodas. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai atsiradusius nuostolius.

11. Informacijos siuntimas

Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia Pardavėjo el.parduotuvės skyriuje "Kontaktai” nurodytu adresu ar elektroninio pašto adresu.

12. Baigiamosios nuostatos

Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Pirkėjai, pirkdami prekes privalo būti susipažinę su šiomis taisyklėmis. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.